Fresh it Up od got2b, czyli nowość na mojej półce!

Szukasz sposobu na szybkie odświeżenie włosów bez konieczności ich mycia? Doskonale zdaję sobie sprawę, że zbliża się lato, kiedy to największych problemem dla kobiet są dwukrotnie szybciej przetłuszczające się włosy, które tracą objętość. Niedawno trafiłam na kosmetyczną nowość, czyli suche szampony got2b Fresh it Up!

Najlepsze kiedy:

– potrzebuję szybko odświeżyć włosy,
– chcę otulić je świeżym zapachem,
– muszę dodać fryzurze odrobinę objętości.

Schwarzkopf got2b Fresh it Up Dry Shampoo:

Nowa gama suchych szamponów od jednej z najbardziej kolorowych i rozpoznawalnych serii produktów do stylizacji i pielęgnacji włosów – got2b.

Nie tylko skutecznie odświeżają włosy, eliminując konieczność codziennego, czasochłonnego mycia włosów. Każdy suchy szampon got2b Fresh it Up również zapewnia włosom świeży zapach, który utrzymuje się przez cały dzień. Co więcej, produkt nadaje włosom wyjątkowo trwałą, ekstra objętość u nasady. Najciekawsze jednak, że w serii znajdziemy nawet szampon Fresh it Up, który pozwoli ekspresowo ukryć odrosty.

Suchy szampon got2b występuje w kilku wersjach:

Fresh it Up Extra Fresh (do włosów przetłuszczających się),
Fresh it Up Volume (do włosów cienkich),
Fresh it Up Texture (do włosów każdego rodzaju),
Fresh it Up Brown (do włosów brązowych, ciemnych).

Wszystkie przetestowałam i mogę powiedzieć, że to naprawdę ciekawa propozycja spośród wszystkich suchych szamponów dostępnych na rynku. Choć suchy szampon Aussie Miracle nadal jest jednym z moich ulubionych.

Moja opinia o got2b Fresh it Up:

Nie ma co ukrywać, że to bardzo ciekawe produkty, choćby ze względu na ich design. Osobiście uwielbiam żywe kolory na opakowania produktów got2b. Suche włosy Fresh it Up wyglądają bardzo wakacyjnie i tak samo fajnie działają na włosy. Skutecznie przywracają pasmom świeżość, a po wyczesaniu nie pozostawiają po sobie żadnego śladu (w przeciwieństwie do innych suchych szamponów, po których włosy są matowe i siwe). Poza tym Schwarzkopf got2b Fresh it Up Dry Shampoo to kosmetyki o przepięknych zapachach, w których naprawdę można się zakochać. Aromat jest tak długotrwały, jak obiecuje producent.

Krótkie podsumowanie: polecam 🙂

Agnieszka
Agnieszka

Włosy, włosy i jeszcze raz włosy. To miłość mojego życia. Jeżeli i Wy zwariowałyście na punkcie swojej fryzury, zapraszam do czytania. Na blogu znajdziecie wpisy o kosmetykach i pielęgnacji skalpu. Dowiecie się też, jak modnie ułożyć włosy, jakie gadżety fryzjerskie są na topie i jakich włosowych grzeszków nie popełnić. Miłej lektury!

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój E-Mail nie będzie publikowany