Sprawdziłam sztuczne rzęsy w kępkach od Nanolash – jestem na tak!

Sztuczne rzęsy do samodzielnej aplikacji w domu – brzmi trochę niewiarygodnie, prawda? Też tak myślałam. Właśnie dlatego zdecydowałam się na wielki tekst kępek DIY Lash Extensions od Nanolash. Jeśli mogę uzyskać zniewalające spojrzenie w 10 minut, to nie byłabym sobą, gdybym nie spróbowała!

zestaw do przedłużania rzęs w domu

Moje naturalne rzęsy są dość długie i gęste. Jednak zawsze chciałam uzyskać efekt Russian Volume i pójść w ślady celebrytek jak, chociażby Rihanna. Rzęsy są dla mnie najlepszą oprawę oczu i zawsze chciałam, żeby były one wyraziste.

Kępki DIY Eyelash Extensions dostępne są w 8 różnych modelach, a opakowanie zawiera rzęsy w 3 różnych rozmiarach: 10, 12 i 14 mm. Jeśli mogę wykonać taką stylizację we własnym domu, to czemu nie!

Rzęsy do samodzielnej aplikacji od Nanolash – jak one działają?

Kępki do domowej aplikacji to nowość na rynku kosmetycznym. Długo przedłużałam rzęsy w sposób trwały, co jednak wiązało się z kosztami i stratą czasu. Zamówiłam kępki DIY Eyelash Extensions pełna nadziei, że rzeczywistość pokryje się z obietnicami producenta.

Kupiłam zestaw do przedłużania rzęs Nanolash. Zawiera on:

  • bonder;
  • sealer;
  • remover;
  • pęsetę do rzęs ze stali nierdzewnej.

Wszystkie akcesoria mają ułatwić aplikację kępek. Osoby, które mają niezbędne produkty już u siebie, mogą postawić na sam atrakcyjny cenowo komplet 36 kępek.

rzęsy bondingowe do samodzielnej aplikacji nanolash

Jak przyczepić kępki rzęs Nanolash?

Nie mam większego doświadczenia w samodzielnym przedłużaniu rzęs w domu. Jednak do opakowania kępek do domowej aplikacji Nanolash dołączona jest prosta instrukcja. Wystarczy jedynie:

  • nałożyć cienką warstwę bondera na całości rzęs i odczekać około 30-60 sekund, aż uzyska on lepkość;
  • przykleić kępkę od spodu naturalnych rzęs, około 1 mm od linii wodnej;
  • docisnąć rzęsy aplikatorem;
  • nałożyć na rzęsy sealer, aby pozbyć się lepkiej warstwy.

Ja wykonywałam swoją aplikację w towarzystwie stopera. Chciałam sprawdzić, czy obietnica producenta jest zgodna z rzeczywistością. Faktycznie, przyklejenie po 5 kępek na każde oko zajęło mi łącznie niecałe 10 minut.

PORADA!

Dziewczyny, jeśli chcecie uzyskać delikatniejszy efekt, możecie wykorzystać jedynie 4 kępki na jedno oko. Mnie zależało na wyrazistym i mocnym efekcie. W takich rzęsach czuję się najlepiej!

Szybkie przedłużanie rzęs w domu – czy aplikacja jest trwała?

Łatwe i szybkie przedłużanie rzęs w domu jest możliwe. Jednak musiałam także sprawdzić, czy cała aplikacja jest trwała. Producent deklaruje, że kępki utrzymają się do 5 dni.

Wykonałam aplikację w niedzielę. Starałam się spać na plecach i delikatnie pielęgnować okolicę oczu. Unikałam także kosmetyków na bazie różnych olejków. Efekt? Po 8 dniach moje kępki do samodzielnej aplikacji dalej świetnie się prezentują. Ściągnęłam je tylko po to, by sprawdzić, czy mogę je ponownie wykorzystać.

Kępki DIY Lash Extensions – jednorazowe czy nie?

Producent wskazuje, że kępki DIY Lash Extensions są przeznaczone do jednorazowego użytku. Jak już wspomniałam, ściągnęłam je po to, by to sprawdzić.

Skorzystałam z removera. Kępki odkleiły się bez najmniejszych problemów. Zauważyłam, że włoski się nie odkształciły, ani nie wywinęły w inne strony. Resztki kleju z paska również usunęłam w prosty sposób removerem. Według mnie, z powodzeniem można kępki Nanolash wykorzystać ponownie.

przedłużanie rzęs DIY

Z rzęsami Fantasy od Nanolash wykonałam stylizację Russian Volume, na której mi zależało.

Samodzielne przedłużanie rzęs w domu z kępkami Nanolash jest możliwe!

Po przetestowaniu miękkich, lekkich kępek rzęs od Nanolash jasno stwierdzam, że samodzielne przedłużanie rzęs w domu jest możliwe! Aplikacja zajęła mi 10 minut i utrzymała się znacznie dłużej, niż wskazywał na to producent.

Wydaje mi się, że kępki DIY Lash Extensions są produktem z segmentu premium. Ich noszenie jest prawdziwą przyjemnością. Dużym plusem jest także kilka rozmiarów rzęs w jednym opakowaniu. Dzięki temu mogłam wykonać stylizację Russian Volume, na której najbardziej mi zależało.

Z czystym sumieniem polecam Wam kępki DIY Eyelash Extensions od Nanolash. Niezależnie od tego, czy stawiacie na mocniejsze, czy delikatniejsze rzęsy, produkt ten Was nie rozczaruje!

Agnieszka
Agnieszka

Włosy, włosy i jeszcze raz włosy. To miłość mojego życia. Jeżeli i Wy zwariowałyście na punkcie swojej fryzury, zapraszam do czytania. Na blogu znajdziecie wpisy o kosmetykach i pielęgnacji skalpu. Dowiecie się też, jak modnie ułożyć włosy, jakie gadżety fryzjerskie są na topie i jakich włosowych grzeszków nie popełnić. Miłej lektury!