Morska pielęgnacja włosów? Tylko z Nanoil Algae Hair Mask

Co najlepiej stosować na włosy, żeby zapewnić im odpowiednie nawilżenie, blask i miękkość?

Gdyby Arielka, mała syrenka o pięknych czerwonych włosach, była beauty vlogerką, na pewno poleciłaby Nanoil Algae Hair Mask. A to dlatego, że sekretem działania tej maski są bogate w cenne składniki mineralne algi morskie! Postanowiłam na chwilę przenieść się w ten bajkowy klimat i spróbować zadbać o swoje włosy tak, jak mogłaby robić to mała syrenka. 

A dziś podzielę się z wami efektami tej morskiej pielęgnacji w krótkiej recenzji maski do włosów Nanoil na bazie alg morskich. Co w sobie kryje? Jak działa? Ile kosztuje? Czy warto ją stosować?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej. Zapraszam! 🙂

Maska do włosów Nanoil z algami morskimi – moje pierwsze wrażenia

Już na pierwszy rzut oka maski do włosów Nanoil (bo jest ich pięć, włączając tę z algami morskimi) prezentują się nieco inaczej. Są ładniej zaprojektowane i nie straszą na łazienkowej półce tak jak niektóre produkty w krzykliwych kolorach. Bo krzykliwe i widoczne to ma być działanie, a nie opakowanie i mi się ta tendencja bardzo podoba.

Oczywiście ważna jest też formuła. Otóż Nanoil Algae Hair Mask to bardzo lekki produkt, który nie obciąża włosów. Nie zdarzyło się przez cały czas, gdy ją stosowałam, żebym miała po niej ciężkie i przyklapnięte włosy. Były gładsze i mniej spuszone, ale absolutnie nie przeciążone, co uważam za bardzo duży plus tego produktu.

Co zawiera i jak ma działać Nanoil Algae Hair Mask?

Kolejne plusy da się odnaleźć, gdy przyjrzymy się lepiej formule tej maski. Główną rolę odgrywają tutaj trzy składniki: algi morskie, panthenol i gliceryna – to dzięki temu tercetowi włosy po nałożeniu tej maski są tak aksamitne, elastyczne i dobrze zrewitalizowane.

Oczywiście nie są to jedyne składniki, ale nie będę omawiała wszystkiego tego, co wpływa na kondycję lub cudny zapach Nanoil Algae Hair Mask. Po pełny skład produktu odsyłam was na: www.nanoil.pl.

No dobra, pusta lista składników niewiele właściwie nam mówi. A przecież na 100% interesuje was, jak działa maska do włosów Nanoil z algami. Zanim jednak przejdę do mojej opinii o jej właściwościach, kilka kluczowych właściwości z tej samej strony producenta.

Maska do włosów Nanoil Algae:

  • poprawia nawilżenie włosów,
  • nadaje pasmom blask i uelastycznia,
  • wzmacnia cebulki i regeneruje włosy,
  • wygładza i ułatwia stylizację,
  • chroni włosy przed rozdwajaniem się.

Maska do włosów Nanoil z algami – moje wrażenia po pierwszych 4 tygodniach

Jak maska do włosów Nanoil z algami morskimi sprawdza się na moich włosach? Stosuję ją od miesiąca, więc myślę, że mogę już powiedzieć coś więcej na temat rezultatów. A efekty stosowania maski Nanoil Algae są naprawdę… zaskakujące!

Szczerze? Nie spodziewałam się, że w takiej cenie mogę mieć tak dobry produkt. I mówię to całkiem świadomie, bo niejednokrotnie droższe maski były mniej skuteczne. Najważniejsze jest to, co napisałam wyżej – że maska do włosów z algami Nanoil działa od pierwszego zastosowania, a z każdym kolejnym użyciem stan włosów się poprawia.

Dziś mam piękne, mocne i doskonale nawilżone włosy. Mam wrażenie, że wstąpiło w nie nowe życie – nie są już tak poszarzałe i zmatowione jak wcześniej. I to wszystko zasługa maski do włosów Nanoil (z niewielką pomocą naturalnych olejków tego samego producenta).

Co ważne, maska do włosów Nanoil wcale nie jest trudna do zastosowania. Właściwie wystarczą tylko dwa kroki.

  1. Nakładam porcję maski na całą długość wilgotnych włosów.
  2. Zmywam jak zwykle po ok. 20-30 minutach.

Tak niewiele wystarczy, żeby mieć piękne włosy dzięki Nanoil. To oczywiście nie pierwszy produkt tej marki, który stosuję i mogę szczerze polecić. Kiedyś używałam olejków Nanoil, a dziś to algowa maska jest moją ulubioną.

Dajcie znać, co myślicie o tej masce!

Agnieszka
Agnieszka

Włosy, włosy i jeszcze raz włosy. To miłość mojego życia. Jeżeli i Wy zwariowałyście na punkcie swojej fryzury, zapraszam do czytania. Na blogu znajdziecie wpisy o kosmetykach i pielęgnacji skalpu. Dowiecie się też, jak modnie ułożyć włosy, jakie gadżety fryzjerskie są na topie i jakich włosowych grzeszków nie popełnić. Miłej lektury!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *