Jak ekspresowo zregenerować włosy? Wypróbuj nową linię kosmetyków Fusion od Wella Professionals

Cześć!

Marka Wella Professionals wie, jak zadbać o zniszczone włosy. Właśnie wypuściła na rynek kosmetyczny nową linię produktów, Fusion. Jak działa i czy pomoże twoim włosom? Przeczytaj mój tekst, a wszystkiego się dowiesz.

Kosmetyki z serii Wella Professionals

W nowej serii od marki Wella Professionals jest siedem kosmetyków. Są to: maska intensywnie odbudowująca w dwóch pojemnościach, intensywnie odbudowująca odżywka w dwóch pojemnościach, szampon intensywnie odbudowujący, kuracja aminokwasowa i maska intensywnie odbudowująca w małej tubce. Produkty przeznaczone są zarówno do profesjonalnej, jak i domowej pielęgnacji włosów i skóry głowy.

Jak działają kosmetyki z serii Fusion?

Produkty od Wella Professionals przeznaczone są do pielęgnacji włosów osłabionych, zniszczonych i pozbawionych naturalnego blasku. Ich głównym zadaniem jest regeneracja, nabłyszczenie i wzmocnienie. Poza tym kosmetyki z linii Fusion zabezpieczają pasemka przed uszkodzeniami, zapobiegają wypadaniu i opóźniają procesy starzeniowe. Dostarczają włosom wielu odżywczych składników, w tym aminokwasów i lipidów. Kosmetyki marki Wella Professionals oczyszczają skórę głowy i włosy z nadmiaru sebum i łupieżu.

Czy pomogą ci kosmetyki Wella Professionals?

Kosmetyki z serii Fusion regenerują włosy uszkodzone podczas nieprawidłowego szczotkowania, częstej koloryzacji i stylizacji na gorąco, a także w wyniku uszkodzeń spowodowanych czynnikami zewnętrznymi. Wystarczy, że przeprowadzisz długotrwałą kurację i zastosujesz się do wskazówek z etykietek kosmetyków, a efekty zobaczysz szybciej niż myślisz. Twoje włosy odzyskają naturalny blask, będą mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia. Szczotkowanie, stylizacja na gorąco i farbowanie nie będą już dla nich takie straszne.

Czy wypróbujecie nową linię kosmetyków marki Wella Professionals Fusion?

Agnieszka
Agnieszka

Włosy, włosy i jeszcze raz włosy. To miłość mojego życia. Jeżeli i Wy zwariowałyście na punkcie swojej fryzury, zapraszam do czytania. Na blogu znajdziecie wpisy o kosmetykach i pielęgnacji skalpu. Dowiecie się też, jak modnie ułożyć włosy, jakie gadżety fryzjerskie są na topie i jakich włosowych grzeszków nie popełnić. Miłej lektury!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *