Idealny makijaż brwi? To proste z Tattoo Brow Maybelline New York

Cześć dziewczyny!

Tatoo Brow Maybelline New York to idealny kosmetyk dla spóźnialskich i śpiochów. Używając tego kosmetyku, w kilka minut zrobisz makijaż brwi. Sprawdź, jak zastosować nowy produkty i jaki efekt osiągniesz dzięki niemu.

Makijaż brwi z Tattoo Brow Maybelline New York

Tattoo Brow Maybelline New York ma żelową konsystencję i jest dostępny w kilku kolorach. Mamy do wyboru trzy odcienie brązu oraz szaro-brązowy. Kosmetyk nakłada się za pomocą małego pędzla na łuku brwiowym i w miejscach, z których wyrwałyśmy sobie zbyt dużo włosków. Jak stosować Tattoo Brow Maybelline New York? Zaaplikuj kosmetyk cienką warstwą i odczekaj aż wyschnie. Dla lepszych rezultatów żel pozostaw na łuku brwiowym na około 2 godziny. Jeśli nie chce ci się czekać, produkt możesz usunąć już po 20 minutach. Przez dobę od momentu aplikacji producent nie zaleca stosowania żadnych preparatów do demakijażu. Po upływie wyznaczonego czasu żel tworzy na brwiach powłoczkę, którą bardzo łatwo się usuwa.

Tattoo Brow Maybelline New York – efekty

Jeśli zależy ci na jak najbardziej naturalnym rezultacie, wybierz kosmetyk w odcieniu zbliżonym do koloru twoich brwi i włosów. Wydłużając lub skracając czas aplikacji i nakładając grubszą lub cieńszą warstwę produktu, możesz stopniować nasycenie koloru. Dzięki Tattoo Brow Maybelline New York twoje brwi staną się bardziej wyraziste, zyskają równy kształt i odpowiednią długość. Będą doskonałą oprawą dla oczu, zaakcentują twoje spojrzenie i świetnie będą pasowały do każdego makijażu.

Jak wyregulować brwi?

Zanim użyjesz Tattoo Brow Maybelline New York, wyreguluj brwi. Jak zrobić to poprawnie? Długość brwi powinna być równa długości oczu. Początek i koniec łuku brwiowego wyznaczają wewnętrzne i zewnętrzne kąciki oczu. Drugim sposobem na wymierzenie długości brwi jest zastosowanie konturówki. Wystarczy, że przyłożysz ją do skrzydełka nosa, a końcówką zaznacz początek rzęs. Z tego samego miejsca i w podobny sposób wyznacz koniec brwi. Jak zrobić najwyższy punkt w łuku brwiowym? Konturówkę przyłóż do skrzydełka nosa i, patrząc na wprost, przyłóż ją do tęczówki. W ten sposób uzyskasz idealny kształt, długość i grubość brwi. A kiedy zastosujesz Tattoo Brow Maybelline New York, padniesz z wrażenia.

Agnieszka
Agnieszka

Włosy, włosy i jeszcze raz włosy. To miłość mojego życia. Jeżeli i Wy zwariowałyście na punkcie swojej fryzury, zapraszam do czytania. Na blogu znajdziecie wpisy o kosmetykach i pielęgnacji skalpu. Dowiecie się też, jak modnie ułożyć włosy, jakie gadżety fryzjerskie są na topie i jakich włosowych grzeszków nie popełnić. Miłej lektury!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *