Koniec żmudnego malowania brwi kredką! Moja przygoda z zestawem do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit

domowa laminacja brwi

Cześć, Kochane!

Mam nadzieję, że stęskniłyście się za mną tak samo, jak ja za Wami 🙂 Podczas mojej nieobecności trafiłam na coś, co na pewno Wam się spodoba. To zestaw do liftingu i laminacji brwi od Nanobrow!

Z dzisiejszego wpisu dowiecie się, dlaczego sądzę, że jest wart polecenia i dlaczego nie wyobrażam już sobie stylizowania brwi bez tego zestawu.

Zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit – dlaczego postanowiłam go kupić?

Jestem osobą samodzielnie dbającą o swoje brwi, która po prostu potrzebowała zmiany. Uznałam, że laminacja brwi może być wspaniałym sposobem na przełamanie własnych schematów i na sprawdzenie czegoś nowego, co może okazać się prawdziwym hitem. Dotychczas korzystałam z kredek do brwi, ale powoli zaczynało mnie męczyć codzienne malowanie włosków. Pomyślałam sobie: a gdyby tak sięgnąć po coś, co zapewni mi trwały efekt na długie tygodnie?

Chwilę później miałam już zestaw do liftingu i laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit (kupiłam go na stronie www.nanobrow.pl, ale zdaje mi się, że widziałam gdzieś stacjonarnie taki zestaw do laminacji brwi – Rossmann? Douglas? Hmm… trzeba by było posprawdzać :)).

Zalety stosowania zestawu do laminacji brwi od Nanobrow

  • zapewnia efekt precyzyjnie ułożonych brwi,
  • nadaje się dla początkujących kobiet – jest naprawdę łatwy w użyciu,
  • dzięki niemu makijaż brwi nie wymaga żadnych poprawek przez wiele tygodni,
  • jest odpowiedni zarówno do domu, jak i do salonu kosmetycznego,
  • pomaga ułożyć nawet najbardziej niesforne włoski,
  • ma ponumerowane buteleczki, dzięki czemu od razu wiem, co powinnam nałożyć w danej chwili,
  • to idealna alternatywa dla zabiegu laminacji u kosmetyczki.
laminacja brwi w domu

Laminacja brwi – dla kogo?

Laminowanie brwi sprawdzi się idealnie, jeśli zastanawiasz się, jak odżywić brwi. To doskonały sposób na zwiększenie objętości brwi i na ułożenie włosków na wiele tygodni.

Z zestawem do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit osiągam efekt grubszych i ułożonych włosków, które wyglądają schludnie każdego dnia.

Nadaje się on do każdego rodzaju włosków, zarówno tych gęstych, jak i tych, które są osłabione i niesforne.

Zestaw do laminacji brwi od Nanobrow – wydajność, pojemność, cena

Uważam, że zestaw do liftingu i laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit ma naprawdę wydajne preparaty. Aplikuje się je łatwo i szybko, bez obaw o podrażnienia skóry.

Pojemność buteleczek to:

  • Brow glue (7ml / 0.24 fl oz),
  • StepOne Lifting lotion (5ml / 0.17 fl oz),
  • StepTwo Fixer (5ml / 0.17 fl oz).

Cena: sprawdź na stronie www.nanobrow.pl).

Jak podkreślić brwi? Z zestawem do laminacji brwi od Nanobrow! [PODSUMOWANIE]

Jestem bardzo zadowolona z tego, że kupiłam zestaw do laminacji brwi od Nanobrow. To była dokładnie ta zmiana, której tak oczekiwałam. W końcu mogę liczyć na długotrwały efekt i budzić się każdego ranka z pięknie ułożonymi brwiami. Dzięki temu oszczędzam dużo czasu, który przeznaczałam malowanie włosków kredką do brwi.

Zestaw do liftingu i laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit pomaga mi stylizować brwi dokładnie tak, jak lubię – bez efektu przerysowania!

A Wy? Wiecie, jak dbać o brwi? Czy raczej sprawia Wam to problem?

Dajcie znać i do następnego!

Agnieszka
Agnieszka

Włosy, włosy i jeszcze raz włosy. To miłość mojego życia. Jeżeli i Wy zwariowałyście na punkcie swojej fryzury, zapraszam do czytania. Na blogu znajdziecie wpisy o kosmetykach i pielęgnacji skalpu. Dowiecie się też, jak modnie ułożyć włosy, jakie gadżety fryzjerskie są na topie i jakich włosowych grzeszków nie popełnić. Miłej lektury!